.

.

New
ВАВЕЛ 3 ПАРЧИЊА Цветни Шноли За Коса За Жени, француски Шноли За Коса Пеперутка Фенси Клипови За Коса Големи Барети За Густа Фина Коса

ВАВЕЛ 3 ПАРЧИЊА Цветни Шноли За Коса За Жени, француски Шноли За Коса Пеперутка Фенси Клипови За Коса Големи Барети За Густа

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

€Исклучителен Дизајн Q : Овие шноли за жени се полни со детали за цвеќиња, лисја и пеперутка. Украсени со блескави кристали, шнолите за коса изгледаат особено убаво. €Добар Квалитет} : Изработен од кристал и метална легура, издржлив, искра и изгледа многу извонредно. Сигурен и удобен за нежно безбеден зафат, може да ги држи сите типови коса безбедно и удобно цврсто без влечење влечење или оштетување. ●Погоден за Разни Фризури● : француските шноли се дизајнирани со шрапнели што се одвојуваат за да одговараат на различен волумен на коса. Совршен за различни стилови на коса, од секојдневни опашки, половина до половина до романтични ажурирања. `+Прилики : нашите шноли за коса се многу пријателски расположени за долга, тенка или густа коса. Погоден за секакви прилики, како забави, свадба, фотографија и секојдневно носење. ●Што Добивате Q : Пакетот вклучува 3* гроздобер клипови за коса. Прекрасен подарок за саканата На Денот На Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените или родендени итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи