.

.

New
Јога Никне Бандана Лигавче Со Заби, 4 Пакет

Јога Никне Бандана Лигавче Со Заби, 4 Пакет

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Предвремено затворање. Машинско Перење. Комплет од 3 испреплетени памучни лигавчиња. Направено со супер мек памук за блокирање. Самолепливо, затворање на кука и јамка. Обично за возраст од 0-6 Месеци. Јога Никне бандана лигавчињата се најслаткиот додаток за вашето малечко. Секој сет има една лигавче со заби, така што бебето може да гриза, џвака и лигави без да ја уништи нивната симпатична облека! Со две опции за предвремено затворање, оваа лигавче може да расте со бебе и може да се користи околу 12 месеци. Симпатичните дизајни може да се мешаат и да се совпаѓаат со комплети облека за Никнување Јога што се продаваат одделно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи