.

.

New
Среќен Божиќ Врата Знак Божиќ Е Подобро На Фарма Круг Метал Калај Знак Божиќ Виси Украси Рустикален Метал Венец Знак За Дворот Градина Бар Кафе Декор

Среќен Божиќ Врата Знак Божиќ Е Подобро На Фарма Круг Метал Калај Знак Божиќ Виси Украси Рустикален Метал Венец Знак За Дворот

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

✿МАТЕРИЈАЛ : Изработен од калај/метално железо, еколошки и може да се рециклира. Овој знак е силен и издржлив, издржи сонце и дожд и нема да исчезне. ✿СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : достапни Се повеќе големини. Оваа големина го прави металниот знак многу погоден за секоја област или просторија, како што се улици, гаражи, кујни, кафулиња, барови. ✿ШИРОКО ПРИМЕНЛИВО : металните лимени знаци се широко користени во барови, пабови, ретро клубски клубови за украсување на плакети, куќи, кафулиња, продавници, украси за ресторани. Создавање договорна, но модерна атмосфера. ✿ЛЕСЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : лесниот знак од метален калај е претходно дупчат, што го олеснува украсувањето. Лесен за чистење и лесен за бришење. Мравки направени во САД : нашиот метален знак е произведен и испорачан од Соединетите држави. Логистичката навременост и услугата по продажбата може да се гарантираат. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Празнични украси : металните лимени знаци можат да додадат еден вид стил во уметноста за украсување на ѕидови. Класичните лимени знаци се атрактивен и забавен додаток за секој дом или канцеларија. Не само нешто со кујнска вредност, лимените знаци имаат уметничка убавина што додава харизма и карактер на местото каде што се прикажани. Карактеристика : Претходно дупчат 2 дупки за лесно закачување.Водоотпорен, Не-отсјај, Чист едноставен и Брз во боја.Креативен, договорен, модерен design.It може да се стави на масата или да се закачи на ѕидот. Совршен Подарок : ретро метален лимен знак-обезбедете забавна и привлечна декорација на ѕидот за вашиот бар, кафуле или дом. Овие забавни, ретро и стилски логоа се совршен подарок за речиси секоја пригода. Ве молиме Запомнете : се чини Дека Некои слики имаат ' рѓосан ефект. Тие се печатени, а не навистина ' рѓосани.Поради осветлувањето, боите може да варираат и резултатите се донекаде неточни.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи