.

.

New
Touchdog ® 2-во-1 Тартан Карирана Кучешка Јакна Со Соодветна Реверзибилна Подлога За Кучиња-Палтото За Кучиња Има Затворачи За Куки И Јамки И Руно, Додека Душекот За Миле

Touchdog ® 2-во-1 Тартан Карирана Кучешка Јакна Со Соодветна Реверзибилна Подлога За Кучиња-Палтото За Кучиња Има Затворачи

DEN 960.64

Стока
Во продавницата

Тачдогот 2-во-1 Тартан Кариран Кучешки Капут и соодветна Подлога за Миленичиња се продаваат заедно како комплет за совпаѓање Тон-На-Тон што изгледа одлично кога се носи или се користи речиси насекаде. Душекот за Кучиња има Двострано Руно и Полиестер со пердуви, додека Јакната За Кучиња е исто така обратна со Ватиран Полиестер со изолационен материјал Од Лесен Степен што обезбедува удобност и топлина на телото кога се носи. Карактеристики Ултра Дебели и Подолги Куќишта За Стомак И Врат со Кука и Јамка околу Палтото за Кучиња обезбедуваат лесен Пристап И Исклучување, а исто така се дизајнирани да одговараат на Обемот на Вратот или Градите, истовремено обезбедувајќи дополнителен простор за раст. Вклучува Вградени жици за врзување што се обвиткуваат околу Креветот за Миленичиња откако ќе се тркалаат за лесно носење. Јакната За Миленичиња има Отвор за Поводник долж грбот што обезбедува поврзаност со секој поводник за миленичиња кога се носи. Достапни во Повеќе Големини и Бои, Димензиите На Подлогата се разликуваат врз основа на големината на Јакната, прочитајте го описот за големината. Кучето на Допир 2-во-1 Тартан Карирана Кучешка Јакна со Соодветна Реверзибилна Подлога за Кучиња има соодветна хедер или карирана шема меланж составена од специјално формулирана мешана волна третирана егзо-школка Која Дише и малку Флексибилна. Јакната За Кучиња има двојни Тешки велкро ремени за стомак под вратот и околу половината и специјално внатрешно обложени Со Високо Квалитетен Полиестер Зашиен Со Дијамант Со двојни ремени за проширување на нозете за дополнителна стабилност и процеп на поводник долж задната страна. Душекот За Кревет За Миленичиња е Обратен со топол и удобен третиран мешан памук сличен на Шерпа, кој нежно го гушка телото. Душекот за Кучиња има и двојни ремени кои се обвиткуваат и се врзуваат кога се навиваат. Се продава како комплет за совпаѓање од 2 парчиња. Димензиите На Подлогата За Кучиња се разликуваат врз основа на големината на Јакната, прочитајте подолу за големината. Достапно во Повеќе Бои и Големини. СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Во (Инчи) Должината "Назад" е Од Вратот До Опашката : * Видете ја табелата со слики ЗА приближување НА големината ЕКСТРА МАЛ : ЈАКНА : Назад : 8.3" Градите : 17.7" Вратот : 12.2" КРЕВЕТ : 31.5" х 21.7" МАЛИ : Јакна : Назад : 11.8" Градите : 21.7" Вратот : 13.8" КРЕВЕТ : 39.4" х 25.6" СРЕДНО : Јакна : Назад : 15" ГРАДИТЕ : 24.4" Вратот : 15.7" кревет : 39.4" х 25.6" голем : јакна : НАЗАД : 18.9" Градите : 29.9" Вратот : 16.9" кревет : 47.3" х 29.5" екстра ГОЛЕМ : ЈАКНА : Назад : 22.8" Градите : 34.6" Вратот : 18.9" КРЕВЕТ : 47.3" - 29.5".

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи