.

.

New
Перко 3/4 Цевка До Црево Адаптер Директно Бронза НАПРАВЕНИ ВО САД

Перко 3/4 Цевка До Црево Адаптер Директно Бронза НАПРАВЕНИ ВО САД

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Перко 3/4 " Адаптер За Цевки До Црево Директно бронзено Излеано бронзено шестоаголник за полесна инсталацијапрецизно машинско црево Барбтехнички Информации : Големина На Цевки Инчи : 3/4 Големина На Црево Инчи : 3/4 Должина Вкупно Инчи : 1-3/4 Број На Модел : 0076 DP5 PLB Тежина На Бродот : 1,1/4,7 фунти. НАПРАВЕНИ ВО САД-знд : YXINx Ct KVZ0= -.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи