.

.

New
МК 60 кт Подобро Дишете Назални Ленти За Намалување На ' Рчењето, Без Лекови, Работи Веднаш За Подобрување На Спиењето, Олеснување На Назалната Конгестија поради Нас?

МК 60 кт Подобро Дишете Назални Ленти За Намалување На ' Рчењето, Без Лекови, Работи Веднаш За Подобрување На Спиењето, Олеснување

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

ИНСТАНТ ОЛЕСНУВАЊЕ-доволно Силно за да го отворите носниот премин, овие назални ленти помагаат во ублажување на назалната конгестија поради настинки притиснете и држете ја лентата додека не се зацврсти на носот; измијте го лицето со топла вода и почнете нежно да ја олабавувате лентата од секој крај. ИНСТАНТ ОЛЕСНУВАЊЕ-доволно Силно за да го отворите носниот премин, овие назални ленти помагаат во ублажување на назалната конгестија поради настинки притиснете и држете ја лентата додека не се зацврсти на носот; измијте го лицето со топла вода и почнете нежно да ја олабавувате лентата од секој крај.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи