.

.

New
Богатствата НА каролина WDK5760SOAP Ирски Вода Шпаниел Во Када Керамички Сапун Диспензерот, Рака Сапун Диспензерот Пумпа Шишиња За Бања Кујна, Празни Полнење Течен Сапу

Богатствата НА каролина WDK5760SOAP Ирски Вода Шпаниел Во Када Керамички Сапун Диспензерот, Рака Сапун Диспензерот Пумпа Шишиња

DEN 215.84

Стока
Во продавницата

Керамика. Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања. Мери 7 инчи висока и околу 3 1/2 инчи во дијаметар. Вклучена е млазница на пумпата за издавање на сапунот на врвот на диспензерот. Овој декоративен диспензер можете да го користите За Кујнски Дозер За Сапун Или Да го Наполните Со Лосион Како Модерен И Празничен Декор за Бања. Безбедно е да се полнат со различни течности за секојдневна употреба на собна температура. Може да се стави во која било работна површина, бања, кујна или канцеларија. Користете го како празничен дозер за Сапун за вашата гостинска бања или за уживање во семејството. Овој диспензер за сапун може да го користи за секој течен сапун, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло од ароматерапија, шампон, миење на телото, сапун за раце или масла за масажа. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Вода Спаниел подароци, Вода Спаниел колекционерски предмети, Вода Спаниел Сапун Диспензерот. Керамички Сапун Диспензерот кој раса специфични Вода Шпаниел уметнички дела. Овој Диспензер за Керамички Сапун е од колекцијата Богатства На Каролина Кучињата Рубадубдуб Во Када. Керамички Сапун Диспензерот. Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања. Овој шарен диспензер за уметнички дела е одличен начин за персонализирање или украсување кујна или бања. Уметничкото дело е создадено од еден од уметниците На Каролин Богатства и се обвиткува околу надворешноста на диспензерот. Овој диспензер за пумпа е висок околу 7 1/4 инчи и околу 3 1/2 инчи во дијаметар. Вклучена е млазница на пумпата за издавање на сапунот на врвот на диспензерот. Пумпата лесно се завртува во горниот дел на керамичкиот диспензер. Откако пумпата е на место, едноставно притиснете ја пумпата за да го испуштите течниот сапун, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло од ароматерапија, шампон, миење на телото, сапун за раце или масла за масажа. Овој Диспензер за Керамички Сапун е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи