.

.

New
Детско Седиште За Автомобил Покрива Шарени Светкави Сјајни Ленти Покривка За Нега Шамија За Доење Капак За Шетач За Бебиња Повеќекратна Крошна За Доенчиња За Момч?

Детско Седиште За Автомобил Покрива Шарени Светкави Сјајни Ленти Покривка За Нега Шамија За Доење Капак За Шетач За Бебиња Повеќекратна

DEN 657.60

Стока
Во продавницата

Совршен Подарок : ова е хит подарок на забавата за туширање за бебиња, дефинитивно ценет од мајките и babies. Совршен Подарок : ова е хит подарок на забавата за туширање за бебиња, дефинитивно ценет од мајките и babies. Големина : 27ин х 27ИН х 14во деколте.Оваа ткаенина е мека,еластична,спречува директна сончева светлина и растеглива премија што ги прави капаците на седиштата за бебиња пространи и вашето бебе нема да се прегрее. Полиестер+Спандекс.It ќе расте заедно со бебето, се користи на повеќе различни начини.Полиестер+Спандекс.Растеглив.Една големина одговара на повеќето автомобилски седишта и доилки.Растеглив.Дури и ако доите на јавно место, не мора да се грижите за непријатни проблеми.Една големина одговара на повеќето автомобилски седишта и доилки.It поставете го вашето бебешко седиште за само неколку секунди (нема потреба од патенти/прилепувања за стегање на седиштето на автомобилот.It ќе расте заедно со бебето, се користи на повеќе различни начини.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи