.

.

New
Деца Момчиња Девојчиња Зимски Капут Со Џебна Качулка Јакна Мало Дете Патент Ветроупорна Надворешна Облека Мала Тежина Палто за

Деца Момчиња Девојчиња Зимски Капут Со Џебна Качулка Јакна Мало Дете Патент Ветроупорна Надворешна Облека Мала Тежина Палто

DEN 287.68

Стока
Во продавницата

100% Памучна Мешавина. Увезени. Вклучи затворање. Машинско Перење. Детско Зимско Палто Со Дизајн Со Качулка, Студениот Ветер Нема да Дува во Главата и Вратот на Вашето Бебе. Еластична Манжетна отпорна на ветер и Дизајн на Деколте-штипнете Му Помагаат На Вашето Дете Против Студот. Добро Е За Зимата. Специфичната Големина Се Однесува На Нашата Табела Со Големини На Последната Слика. Совети За Перење : Ладна Вода, Нежно Миење Во Машина Или Миење Раце, Закачете Суво, А Не За Белење. Затворањето На Патентот Со Овој Капут Лесно Се Става И Соблекува. Топлото Детско Палто Ќе Го Направи Вашето Дете Да Изгледа Преслатко. Зимскиот Капут Е Погоден За Секојдневно Носење, На Отворено, Качување, Патување, Кампување, Скијање. Тоа Е Најдобар Подарок За Божиќ, Роденден, Нова Година. Надворешната Облека За Палто За Деца Е Изработена Од Памук, Полиестер, Руно, Што Е Многу Меко И Удобно. Детската Јакна Од Руно Зимска Облека За Момчиња и Девојчиња Има Издржлива Надворешност Од Полиестер и обложена Со Руно, Може Да Се Загрее. Детски Момчиња Девојчиња Зимски Капут Со Џебна Качулка Јакна Мало Дете Патент Ветроупорна Надворешна Облека Мало Тежинско Палто За Девојчињаматеријал : Полиестерска Пригода : Секоја Пригода Пол : Момчиња,Девојчиња пакетот вклучува : ПАЛТО ОД 1 ПАРЧЕ Ако имате какви било прашања,ве молиме контактирајте не.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи