.

.

New
Виножито Истата Фантастична Боја Долга Перница За Целото Тело Капак За Перници За Меко Фрлање Постелнина Со Скриен Патент 20х54 20 х54

Виножито Истата Фантастична Боја Долга Перница За Целото Тело Капак За Перници За Меко Фрлање Постелнина Со Скриен Патент 20х54

DEN 367.84

Стока
Во продавницата

☁ ●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 1 Капак за Перница за Тело 20 " х 54 "(Перниците не се вклучени). ☁ ●ПРЕФЕРИРАН МАТЕРИЈАЛ●Нашата навлака За перници е изработена од полиестерски материјал, кој ги комбинира дишењето и апсорпцијата на пот на полиестерот, што го прави издржлив. ☁_ АНТИ-ГРЕБНАТИНКА●квалитет На Извоз, невидлив висококвалитетен патент. Прави вашата навлака за перници да изгледа совршено.Исклучителна технологија на работ, одлична внатре и надвор, не е лесна за отворање, не е лесна за деформација, не е лесна за пилула. ☁ ● ШИРОКО ПРИМЕНЛИВО●Кога се гнездите на софата, можете да се потпрете на неа; кога размислувате за работи, можете да го прегрнете; перници за стол, перничиња за автомобили, тапацир. Користете го во секоја соба - спална соба, гостинска соба, Р.в., куќа за одмор. ☁€СОВРШЕН ИЗБОР} Уникатно дишење, кул летно чувство без грижа за потење. Исто така одличен избор за зима, исклучително топло. Со поголема топлинска спроводливост и апсорпција на влага од памучните ткаенини, ќе спиете одлично. ☁ ●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 1 Капак за Перница за Тело 20 " х 54 "(Перниците не се вклучени). ☁ ●ПРЕФЕРИРАН МАТЕРИЈАЛ●Нашата навлака За перници е изработена од полиестерски материјал, кој ги комбинира дишењето и апсорпцијата на пот на полиестерот, што го прави издржлив. ☁_ АНТИ-ГРЕБНАТИНКА●квалитет На Извоз, невидлив висококвалитетен патент. Прави вашата навлака за перници да изгледа совршено.Исклучителна технологија на работ, одлична внатре и надвор, не е лесна за отворање, не е лесна за деформација, не е лесна за пилула. ☁ ● ШИРОКО ПРИМЕНЛИВО●Кога се гнездите на софата, можете да се потпрете на неа; кога размислувате за работи, можете да го прегрнете; перници за стол, перничиња за автомобили, тапацир. Користете го во секоја соба - спална соба, гостинска соба, Р.в., куќа за одмор. ☁€СОВРШЕН ИЗБОР} Уникатно дишење, кул летно чувство без грижа за потење. Исто така одличен избор за зима, исклучително топло. Со поголема топлинска спроводливост и апсорпција на влага од памучните ткаенини, ќе спиете одлично. Навлака За перница за тело, Ултра Мека и Пријатна Со Скриено Затворање На Патент Навлака За Перници За Целото Тело За Возрасни, 20х54 Инчи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи