.

.

New
ENАНТ Јп Учител Свирче Подарок Јп Наставник Подарок Јп Наставник Благодарност Подарок Тренер Подарок Најдобар Учител Некогаш Денот На Наставникот Подароци

ENАНТ Јп Учител Свирче Подарок Јп Наставник Подарок Јп Наставник Благодарност Подарок Тренер Подарок Најдобар Учител Некогаш

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

1.Рачно Печат : "Физичкото Образование Го Прави Секое Дете Посилно и Секој Живот Подолг". 2.Нерѓосувачки челик метал свирче со врвка.Нерѓосувачки челик за храна, безбеден, силен, поврзан со природен грашок од плута, гласен и јасен, гласен и јасен. 3.Големина : големина на свирче : 4 см (1,57 инчи) * 2 см (0,78 инчи, црна лента : 82 см (32,2 инчи). 4.Свирежите се подароци за тренери, наставници По П. Е., судии, линијари и службеници, како и за спасувачи, тренери за животни и сообраќајни полицајци, Фудбалски Тренер, Фудбалски Тренер, Кошаркарски Тренер, Тренер За Одбојка, Тренер За Бејзбол, Тренер за Хокеј. 5.Ние ќе ги спакуваме вашите производи за благослов во извонредни кадифени кеси.подготвени да ја примат стоката. 1.Рачно Печат : "Физичкото Образование Го Прави Секое Дете Посилно и Секој Живот Подолг". 2.Нерѓосувачки челик метал свирче со врвка.Нерѓосувачки челик за храна, безбеден, силен, поврзан со природен грашок од плута, гласен и јасен, гласен и јасен. 3.Големина : големина на свирче : 4 см (1,57 инчи) * 2 см (0,78 инчи, црна лента : 82 см (32,2 инчи). 4.Свирежите се подароци за тренери, наставници По П. Е., судии, линијари и службеници, како и за спасувачи, тренери за животни и сообраќајни полицајци, Фудбалски Тренер, Фудбалски Тренер, Кошаркарски Тренер, Тренер За Одбојка, Тренер За Бејзбол, Тренер за Хокеј. 5.Ние ќе ги спакуваме вашите производи за благослов во извонредни кадифени кеси.подготвени да ја примат стоката.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи