.

.

New
Венци Од Сончоглед цкуакиву, Венци Од Сончоглед од 30 см/11,8 инчи Вештачки Плетен Сончоглед Венец Со Лак, Пролет Лето Виси Венец, Украс За Знак За Добредојде На Влезна?

Венци Од Сончоглед цкуакиву, Венци Од Сончоглед од 30 см/11,8 инчи Вештачки Плетен Сончоглед Венец Со Лак, Пролет Лето Виси

DEN 144.00

Стока
Во продавницата

Летен Венец За Добредојде : нашиот вештачки цветен летен венец е дизајниран со живописни сончогледи кои додаваат свеж и шарен допир на вашиот летен декор. Совршено е за закачување на влезната врата, тремот или секој внатрешен/надворешен простор за добредојде на гостите и создавање топол, привлечен амбиент. Совршен За домашен декор : Нашиот Вештачки Венец Од Сончоглед не е само за лето. Совршено е за целогодишна декорација! Овој венец на вратата е совршен за закачување на влезната врата, огради, прозорци, маси, свадби или како додаток за домашен декор. Уникатниот дизајн ќе ве натера да разговарате со вашите пријатели и соседи. Совршена Големина : венецот од влезната врата На пчелата е со димензии околу 30х30 см/11, 81х11, 81 инч., што е совршена големина за да го закачите над каминот и да го поставите на влезната врата или на ѕидот во дневната соба. Ставете го овој венец за декор на медоносна пчела на отворено цел ден без да се грижите за променливите временски услови. Квалитетен Материјал : Пчелниот Венец Од Сончоглед е изработен од ткаенина и лента, што е меко и флексибилно. Овие цвеќиња и лисја обезбедуваат реален допир на вашиот домашен декор. Лесен за чистење и чување. Никогаш не венее, секогаш чувајте светли бои. Разновидна декорација : летниот венец може да се користи како знак за добредојде за внатрешна или надворешна декорација, што го прави разноврсен додаток што може да го трансформира декорот на секој простор. Тоа е исто така совршен подарок за вашите најблиски На Како Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Пролетта и многу повеќе. Опис : Донесете малку сонце и среќа во вашиот дом со нашиот Венец Од Вештачко Цвеќе За Лето! Направен со живописни сончогледи и други светли и весели цветови, овој венец е совршен за додавање боја на влезната врата или секоја просторија во вашиот дом. Изработен од квалитетно вештачко цвеќе, овој венец е издржлив и долготраен, што го прави одлична инвестиција за секоја сезона. Венецот е лесен за закачување и доаѓа со јамка за лесна инсталација. Прославете ја топлината и убавината на летната медоносна пчела празнична со нашиот Венец Од Вештачко Цвеќе и уживајте во допирот на природата во текот на целата година!Карактеристики : . Сончоглед Венец. - Боја : жолта, зелена, кафеава. - Материјал : крпа + лента. - Големина : околу 30х30 см/11, 81х11, 81 инч. Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани. Пакет Вклучувајќи 1 * Сончоглед Венец.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи