.

.

New
2 парчиња Женско Прилагодливо Работно Капаче Со Копче Мачка И Шепи Црно Бело Печатење Торбичка За Опашка Вратоврска Капа

2 парчиња Женско Прилагодливо Работно Капаче Со Копче Мачка И Шепи Црно Бело Печатење Торбичка За Опашка Вратоврска Капа

DEN 1460.80

Стока
Во продавницата

Оваа работна капа за торбичка за опашка е многу стилска и привлечна, испечатена со разни живописни дезени, што ја прави вашата работна капа нежен додаток и за вас, додавајќи свежина во вашиот живот. Вградена памучна лента за потење преку челото, лесно апсорбирајте ја потта, одржувајќи ја главата сува и свежа, никогаш не влијаете на вашите дела, избегнувајте пот да ви паѓа на образите, ви носи удобно искуство со носење.100% Полиестер. ●Копчињата И Дизајнот На Лентата За Пот Се дизајнирани Со копчиња на страната на увото, ефикасно избегнувајте ремените на капакот на лицето да ви ги повредат ушите, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или другите кои треба да носат капак за лице долго време. Машина за перење на располагање. Лентата може да биде врзана во лак или друг стил за да изгледа повеќе стилски и елегантен. Може да се исуши, а не да се избели. Затворање на врвка. Прилагодливи еластични ленти и вратоврска на задната страна, проверете дали овој пилинг одговара на големината на главата на повеќето луѓе, проширената торбичка за опашка е совршена за жени со долга коса. Една Капа делува како различна капа, може да се користи како капа за готвач, шапка за медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за чистење дома, капа за теретана, исто така едноставно користена како модерна капа за држење на капакот на лицето кога излегувате. 2 пакет вклучени. Вградената лента за потење преку челото може брзо да ја апсорбира потта за да ве одржува суви и свежи во текот на работното време. Може да дејствува како различни капи за да ви го задржи најдобриот статус, како што се капа за медицинска сестра, капа за туширање, капа за готвач, капа за чистење, санитарна капа, шапка за лекар, медицинска капа, капа за убавина, капа за теретана итн. Копчињата на двете големини на главата ви се погодни за да го задржите капакот на лицето на место и да ја намалите болката во увото и притисокот при носење додатоци за лице долго време. ●Торбичка За опашка ● Овие капачиња за чистење Со проширена торбичка за опашка се дизајнирани за долга коса, ви помага да ја прилагодите косата, убаво да ја задржите долгата коса и да ја одржувате фризурата и главата чисти и уредни.Шаблони Со Повеќе Бои Се Достапни За Избор На Тинејџери/ Жени/ Мажи. Нема да исчезнат и ќе се намалат по неколку пати миење. Карактеристики На Производот : 1. Нашите Модни Работни Капачиња Носат Поголема Погодност Во Вашиот Живот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи