.

.

New
Dingzz Отпорност На Прашина Решетки Неткаен Ткаенина Чевли Решетката Чевли Кула За Складирање Организаторот Кабинетот Акции

Dingzz Отпорност На Прашина Решетки Неткаен Ткаенина Чевли Решетката Чевли Кула За Складирање Организаторот Кабинетот Акции

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Материјал : метал. Метален материјал : легура на железо. Стил : едноставен и. Дополнителна функција : расклопување. Структура на мебел : структура на рамка. Креативен дизајн, чевли за возрасни, водоотпорни, пластични панели отпорни на прашина се исклучително издржливи и можат да ги задоволат вашите долгорочни потреби за складирање. Таа е погодна за вашата прошетка во плакарот гардероба, влез или гаража, а висината е погодна за чизми, високи потпетици, спортски чевли.Кутија За Складирање чевли : кутијата за чевли е идеална за козметика, играчки, чевли, чорапи, долна облека, облека, чанти, ремени, книги, алатки, производи за нега, канцелариски предмети и сите други ситници во вашата гардероба или биро. Кутија За Чевли Со Преклопување и Редење : може да биде рамно спакувана за лесно складирање кога не се користи и лесна за носење кога се движите, точките за поврзување лесно се собираат, лесно може да се наредат до саканата висина.Пакет : 1 х Преклопен Кабинет За Чевли.Големина : 80*30*115см.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи