.

.

New
Шјмањз Ѕид Монтирање Завеса Прачка Во Собата За Уметнички Дисплеј-Нерѓосувачки Челик Фото Виси Жица Алишта Жица Прозорец Завеса Тензија Жица Перење Алишта Линија

Шјмањз Ѕид Монтирање Завеса Прачка Во Собата За Уметнички Дисплеј-Нерѓосувачки Челик Фото Виси Жица Алишта Жица Прозорец Завеса

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Жицата за завеси на прозорецот беше изработена од нерѓосувачки челик, никогаш не грижете се за ' рѓата. Поддршка до 11 килограми, може да ја прилагоди насоката како што ви треба. Цврстиот и цврст материјал е одличен за практично чување на сонцето надвор од вашата куќа или оставање да блесне. Повеќенаменски : идеален за употреба како врвка за облека, кабел за појас на прозорец, уметност и занаети, самостојни проекти и многу повеќе. Жицата за завеси на прозорецот беше изработена од нерѓосувачки челик, никогаш не грижете се за ' рѓата. Поддршка до 11 килограми, може да ја прилагоди насоката како што ви треба. Цврстиот и цврст материјал е одличен за практично чување на сонцето надвор од вашата куќа или оставање да блесне. Повеќенаменски : идеален за употреба како врвка за облека, кабел за појас на прозорец, уметност и занаети, самостојни проекти и многу повеќе. Материјал Нерѓосувачки Челик Големина : Должина На Жица 16,4 Стапки (5 Метри)Содржина На Пакетот : 1 * Висечка Жица Од Нерѓосувачки Челик 5 Метар2 *Држачи За Монтирање 1 * Сидра Од Цинк2 * Завртки2 * завртка За Проширување4 * Прицврстувач.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи