.

.

New
висесани Смешни Пчелни Зелени 2 парчиња Торби За Менување Пелени Влажни Кеси Со Џебови Со Патент Перење Пространа Платнена Пелена За Повеќекратна Употреба За Пату?

висесани Смешни Пчелни Зелени 2 парчиња Торби За Менување Пелени Влажни Кеси Со Џебови Со Патент Перење Пространа Платнена Пелена

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

♔Исто така, оваа влажна торба е одлична за патување, можете да ја организирате вашата чиста или валкана облека, долна облека, чорапи, костими за пливање и други работи во оваа влажна торба за бебиња. ❥Големи 30см х 36см (прибл. Овие крпа пелена бебе влажна торба се совршени за држење нешто од платнени пелени до валкана облека до влажни костими за капење. Оваа торба влажна крпа пелена бебе е совршен начин да ги задржите вашите влажни, валкани или миризливи предмети содржани. Користи слатки дизајни со најквалитетни шевови и изработка влажна торба.***ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ* * * Производ : Женски Чанта Материјал : 100% Полиестер Со Тпу Ткаенина Пространа Големина : [Голема]14,2 инчи (Л)х 11,8 инчи (В) / [Мала]8,7 инчи (Л)х5. Мали 22см х 15см (прибл. Најдобра крпа пелена влажна торба бебе влажна торба!. Многу вреди да се купи крпа пелена торба влажно бебе!. Многу вреди да се купи крпа пелена торба влажно бебе!.8 инчи) влажната кеса со 2 џебови со патент може да собере приближно 5-7 платнени пелени.9ин (В) Влажните кеси се одлични за носење пелени, валкана облека за вежбање и влажни костими за капење. ❥Големи 30см х 36см (прибл. Најдобра крпа пелена влажна торба бебе влажна торба!. Мали 22см х 15см (прибл. Еко-пријателски, избришани, перат, еднократно влажна кеса, миење раце и сушење на воздух се препорачуваат за продолжување на животниот век на оваа крпа пелена влажна торба бебе влажна торба. Плус, оваа крпа пелена влажна торба за бебиња доаѓа со рачка за лесно носење или прицврстување на вашата торба за пелени или количка. Мултифункционална Торба - - - - навистина прекрасна торба која ви овозможува да ги носите вашите влажни и суви предмети во истата торба.}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани пелени. Двоен Патент - Голем Со ДВЕ прегради со Патент за чувајте ги влажните и сувите работи одвоени што содржи" влажен " дел што е зашиен и запечатен без фитил или протекување. Нашата ткаенина пелена влажна кеса е изработена од квалитетен полиестерски тпу издржлив водоотпорен материјал, чувајте валкани платнени пелени во вреќа за бебиња со влажна крпа за да ја користите како мобилна пелена што содржи мирис. 9in) влажна торба со 1 Џеб со патент, исто така, може да собере многу работи. Оваа торба влажна крпа пелена бебе е совршен начин да ги задржите вашите влажни, валкани или миризливи предмети содржани. *** БРЕНД** * ВИСЕСАНИ значи обезбедување живописна шема и стилски стил за Закачување Влажни Суви Кеси . Нашата ткаенина пелена влажна кеса е изработена од квалитетен полиестерски тпу издржлив водоотпорен материјал, чувајте валкани платнени пелени во вреќа за бебиња со влажна крпа за да ја користите како мобилна пелена што содржи мирис. Плус, оваа крпа пелена влажна торба за бебиња доаѓа со рачка за лесно носење или прицврстување на вашата торба за пелени или количка. Затворањето на патентот содржи протекување и мириси. Со рачка за прицврстување, прицврстете ја торбата каде и да ви треба – количка, маса за пресоблекување или куфер.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи