.

.

New
Хучу Вертикална Клип Коса Украс Гроздобер Корејски Стил Коса Носат Збрчкана Лак Пасторален Стил Моден Дизајн Партија Темперамент Жени Коса Додатоци

Хучу Вертикална Клип Коса Украс Гроздобер Корејски Стил Коса Носат Збрчкана Лак Пасторален Стил Моден Дизајн Партија Темперамент

DEN 43.84

Стока
Во продавницата

Тип На Ставка : Ткаенина Збрчкана Банана Клип. Материјал : Крпа ,Смола. Боја : Зелена, Сина,Гола,Розова, Виолетова. Карактеристика : Украсете. Големина : 10см. Тип На Ставка : Ткаенина Збрчкана Банана Клип. Материјал : Крпа ,Смола. Боја : Зелена, Сина,Гола,Розова, Виолетова. Карактеристика : Украсете. Големина : 10см. Тип на ставка : Материјал За Стегање Банана Со Набраздена Ткаенина : Ткаенина, Смола Применлива Сезона : Пролет, лето,aut И зима Пакет : 1 Еез Ткаенина Збрчкана Банана Клип Боја : Зелена ,Сина,Гола,Розова,Виолетова Големина : 10 см Погоден за толпата : Жени, Девојки.Децата Користат Прилика : Миење Лице, Бања,Фото Реквизити,Држач За Коса,Гледање ТЕЛЕВИЗИЈА во слободно време, Читање Работна Карактеристика : Украсете.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи