.

.

New
Тервере Куќи За Мачки Кадифен Кревет За Миленичиња Мачка Тркалезна Топла Одгледувачница Мека Кутре Софа Мачка Перница Кревет Вреќа За Спиење Подобрен Сон Куќи За ?

Тервере Куќи За Мачки Кадифен Кревет За Миленичиња Мачка Тркалезна Топла Одгледувачница Мека Кутре Софа Мачка Перница Кревет

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Со вклучени сите потребни делови, куќата може лесно да се состави Се што ви треба е драјвер за завртки,Откако правилно ќе се состави, стабилната структура никогаш нема да се подели или распадне. Нашиот кревет за миленичиња е совршен за повеќето мали миленичиња. Полнети со мека полиестерска ткаенина, Свиленкаста мека и удобна. Елегантен изглед ќе се вклопи во беспрекорно со вашиот домашен декор. Добро изработените и обложени страни можат да обезбедат дополнителна поддршка за главата, вратот и грбот на домашните миленици. Услуга по продажбата : Ако наидете на какви било проблеми за време на процесот на нарачување или примање, слободно контактирајте не, ние ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга. Супер-мекото полнење нуди олеснување на болката во зглобовите и мускулите,обезбедува поудобен длабок сон. Креветот за миленичиња е опкружен со мека ткаенина, дајте им на вашите миленици попријатна и релаксирана средина за спиење,виткање и чувство на сигурност. Големина : 52*40*30см Материјал : памучен кадифе + список за Пакување сунѓер : Кревет За Миленичиња* 1 ние сме секогаш тука за вас-испуштете ни порака во секое време.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи