.

.

New
Сол Живот Машки Живот На Морето Краток Ракав Сол Изми Џеб Маица Кошула

Сол Живот Машки Живот На Морето Краток Ракав Сол Изми Џеб Маица Кошула

DEN 190.88

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Издржлив Уникатен Мек Памук. Скринпринт графика. Деколте на екипажот. Левиот Џеб На Градите. Животот На Морето маичка за вратот на екипажот со кратки ракави е одличен додаток на вашата гардероба! Одликувајќи се со преден џеб, лого со екран и 100% памучна ткаенина од дрес за меко чувство на допир и удобно вклопување. Достапна во повеќе бои, оваа Маичка За Солен Живот Е совршена маичка за начин на живот за секојдневно носење и слоевитост за време на преодното време.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи