.

.

New
Детска Слама Вода Против гушење Бебе Одвикнување Пиење Модифицирани Додатоци Универзална Капа За Шишиња Со Минерална Вода Глава За Конверзија На Слама Погодна За

Детска Слама Вода Против гушење Бебе Одвикнување Пиење Модифицирани Додатоци Универзална Капа За Шишиња Со Минерална Вода Глава

DEN 342.40

Стока
Во продавницата

●Основна Употреба● дизајн На Пипети, погоден за бебиња и деца да пијат вода, придружено со бебето од хранење со шишиња до независно пиење. Вежбајте го бебето да пие вода самостојно, помогнете му на бебето да го напушти шишето, нека бебето се заљуби во вода. ●Погоден за повеќето капачиња за шишиња, горниот и долниот дизајн што се одвојува, два калибри со различна големина. Дијаметарот на горниот дел е околу 28мм, а дијаметарот на долниот дел е околу 35мм. може да се одвои и дизајн два во едно, погоден за повеќето пијалоци и шишиња со вода за пиење. ●Пренослив дизајн● со капак за прашина од типот на школка, по пиењето, можете да ја покриете сламата за да спречите прашина, лесна за употреба. Доаѓа со корпа за складирање слама, бебето може да ја остави сламата по употреба, удобна и санитарна. Здравје и безбедност целата слама е изработена од силиконски материјал, кој може слободно да се наведнува без деформација, да се чувствува удобно и да ја заштити устата на бебето. ●Гаранција за забава● горди сме што нудиме безусловна гаранција за задоволство на сите производи. Доколку сте разочарани од која било причина, слободно контактирајте не. Категорија на производи : Капаче За Шишиња со Слама : 6-12 месеци,1-3 години, 0-6 месеци, 3-6 години марка : Другоматеријал : Силиконска Боја : Розова, зелена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи