.

.

New
2 Парчиња Медицинска Сестра Чистење Капи Жени Долга Коса, Симпатична Цртан Филм Зоолошката Градина Прилагодливи Работно Капаче Со Копче и Лента За Пот

2 Парчиња Медицинска Сестра Чистење Капи Жени Долга Коса, Симпатична Цртан Филм Зоолошката Градина Прилагодливи Работно Капаче

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Широко Се Користи-погоден е за здравствена заштита, домашна работа, работа во дворот, сликање, дограма, нега на лице, готвење и многу повеќе. Може да се измие со топла вода и да се исуши за да исчезне мирисот. Затворање на врвка. Лесно прилагодете се одзади без да ја стискате главата. Измијте ја работната капа во ладна/топла вода пред првата употреба.100% Полиестер. Нашиот комплет за капачиња за медицинска сестра содржи 2 буфантни капачиња, кои погодно се менуваат и мијат секојдневно. Една големина најмногу одговара - овие капачиња со копчиња се еластични и прилагодливи, можете да ги прилагодите за добро да одговараат на вашата глава, една големина е погодна за луѓе со различни фризури и типови на глави во различни индустрии. Паметно решение за болка во увото дизајнирано од медицински сестри за медицински сестри. Тоа е најкласичното задно капаче за самоврзување дизајнирано за секојдневниот живот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи