.

.

New
JQZLXCJZWJ Три-Слој, Пет-Слој Пан Решетката Кат Мулти-Слој Решетката За Складирање, Пан Полица Кујна Решетката Кујна Материјали Тава За Складирање Решетката Тенџере Реш

JQZLXCJZWJ Три-Слој, Пет-Слој Пан Решетката Кат Мулти-Слој Решетката За Складирање, Пан Полица Кујна Решетката Кујна Материјали

DEN 585.60

Стока
Во продавницата

Ова е стилско решение за складирање кое нема да ве изневери и ќе биде издржливо. Мерки на претпазливост : 100% нови производи, фабрички пратки, бидете сигурни дека ќе купите. Големина на производот : петслојна решетка за тенџере (должина 35смх висина 101,5 см), трислојна решетка за тенџере (должина 35смх висина 51,5 см) тој е компактен и заштедува простор. Добредојдовте во нашата продавница, ние ќе ви донесеме добар подарок Кликнете На копчето "Додај Во Кошничка" за да започнете да ја подобрувате вашата визија на врвот на оваа страница!. Погоден за тешки решенија за складирање : оригинални лавици за прилагодување на висината што можат да складираат до пет тави. Име на производ : Прибор полица производ материјал : метал големина На Производот : петслојна решетка за тенџере (должина 35смх висина 101,5 см), трислојна решетка за тенџере (должина 35смх висина 51,5 см) Издржлив : Стилски И сигурен, продолжете го животниот век на садовите и тавите со намалување на гребнатини!Нема потреба да ставате садови и тави. Тие се доволно силни за да ги држат вашите тешки тави и тави. Нема враќање на средствата ќе бидат прифатени за повеќе од 30 дена. Издржлива конструкција : оваа држач за прилагодување на висината на држачот за тенџере е изработена од нерѓосувачки челик за да се осигура дека се силни, отпорни на ' рѓа и лесни за одржување чисти. Совет : поради условите за снимање, условите за осветлување и осветлување може да предизвикаат хроматска аберација, а производот е главно физички производи. Минималистичка метална решетка за кујна дизајнирана да заштеди прибор помага да заштедите повеќе простор во вашата кујна. Ова е стилско решение за складирање кое нема да ве изневери и ќе биде издржливо. Издржлива конструкција : оваа држач за прилагодување на висината на држачот за тенџере е изработена од нерѓосувачки челик за да се осигура дека се силни, отпорни на ' рѓа и лесни за одржување чисти. Минималистичка метална решетка за кујна дизајнирана да заштеди прибор помага да заштедите повеќе простор во вашата кујна.Отпорен на корозија, лесен за чистење, погоден за секоја декорација на кујната.Големина на производот : петслојна решетка за тенџере (должина 35смх висина 101,5 см), трислојна решетка за тенџере (должина 35смх висина 51,5 см) тој е компактен и заштедува простор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи