.

.

New
Тантизи Жени Мода Дуксер Дуксер Спојување Надворешна Облека Одличен Капут Џеб Од Кенгур Врвка Топла Мека Блуза

Тантизи Жени Мода Дуксер Дуксер Спојување Надворешна Облека Одличен Капут Џеб Од Кенгур Врвка Топла Мека Блуза

DEN 248.00

Стока
Во продавницата

Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики. Карактеристика : женски дуксери со долги ракави, обични лабави цврсти пуловери, ребрести манжетни и кошули со полите, врвови со големи раменици, едноставен дизајн во стилска кул силуета, изгледа лежерно и шик. Овој Секојдневен Џемпер Е Изработен Од Висококвалитетен И Пријателски Материјал За Кожата, Дефинитивно Удобен И Топол. Погоден е За Пролет ,umn и Зима. Известување : ве Молиме погледнете ги информациите за големината. Контактирајте не ако имате прашања, ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Женски Дрес Полн Патент Дуксер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики. Карактеристика : женски дуксери со долги ракави, обични лабави цврсти пуловери, ребрести манжетни и кошули со полите, врвови со големи раменици, едноставен дизајн во стилска кул силуета, изгледа лежерно и шик. Овој Секојдневен Џемпер Е Изработен Од Висококвалитетен И Пријателски Материјал За Кожата, Дефинитивно Удобен И Топол. Погоден е За Пролет ,umn и Зима. Известување : ве Молиме погледнете ги информациите за големината. Контактирајте не ако имате прашања, ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Женски Дрес Полн Патент Дуксер.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи