.

.

New
6 пакување Розова Лак Фолија Балони Големи Боути Балон Партија Материјали Роденден Свадба Бебе Туш Украси

6 пакување Розова Лак Фолија Балони Големи Боути Балон Партија Материјали Роденден Свадба Бебе Туш Украси

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

УБАВИНА ДИЗАЈН : убавина боути дизајн, симпатична модели направи вашата партија декорација прекрасна, може да им даде на вашите пријатели незаборавни и уникатен партија. ЛЕСНА УПОТРЕБА : Автоматско запечатување, стиснете ја устата откако ќе го надувате балонот рамно, балонот доаѓа вискозна уста запечатена автоматски.Ќе плови неколку дена ако се надува со хелиум. МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетен Балон Од Фолија,цврст и издржлив, може да се користи неколку пати. ГОЛЕМИНА : големина : 33,5 инчи*20 инчи / 85см*50см.Вкупниот пакет вклучуваше 6 парчиња.Боја : Розова. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : овие балони може да се надујат со хелиум или воздух. Совршени се за туширање за бебиња, забава за девојчиња, роденден, свадба, прослава, дипломирање, свршувачки забави, годишнина, Божиќ, декорација на забави. Може да ги поделите и за повеќе забави!. Опис : балоните ќе додадат повеќе забава за вашата забава, правејќи го вашиот партиски настан поспецијален и незаборавен. Балоните се соодветни за роденденска забава, годишнина, прослава, дипломирање, свршувачка, Божиќни забави, настап, туш за бебиња, декорација на трговски центар, декорација на соба, каде и да сакате да создадете повеќе забава. Пакет Вклучувајќи 6 парчиња Лак Фолија Големина На Балон : 33,5 инчи*20 инчи / 85см*50см Боја : Розова.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи