.

.

New
Koolbei Soatuto За Alcatel Радост Таб 2 TCL 9038S Таблет Случај Шокпроф Деца Пријателски Солиден Цврст Оклоп Вграден KickStand 2020 Модел 9032Z 9048S 8 инчи-Црна

Koolbei Soatuto За Alcatel Радост Таб 2 TCL 9038S Таблет Случај Шокпроф Деца Пријателски Солиден Цврст Оклоп Вграден KickStand

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Погоден За Табулаторот Алкател Оуој 2 8 инчи 2020 Модел На Ослободување 9032 Z таблет / ТАБЛЕТ TCL 8 Инчен Модел Само 9048 S ; Потврдете го бројот на моделот на таблетот Пред да го купите : одете во "Поставки" на вашиот таблет - За таблетот. Заштита од капки : отпорен На Удари, двослоен случај со цврста поликарбонатна задна плоча обезбедува заштита од случајни капки, испакнатини и удари ; цврста кутија за таблети За Задачи Во Училиште и Училница И Деца Пријателски. Функција за кикстенд : задниот капак со држач за удар обезбедува погодност за вашето време за забава. Прецизни Отвори-Совршено совпаѓање и вклопување за таблетот кој исто така го задржува лесниот пристап до сите функционалности, вклучувајќи ги сите копчиња, камера, приклучок за слушалки и порта за полнење. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Боите прикажани на сликите може малку да се разликуваат од вистинскиот производ поради поставките за осветлување и боја . Бои : Црна Розова Црвена Сина. Големина на екранот : 8,0 инчи. Компатибилни уреди : За Алкател Џој 2 Таб 2020 Модел 9032 Z / TCL Таб Модел 9038 S 8 инчи. Компатибилни модели на телефони : За Табулаторот Алкател Оуој 2 8-инчен Модел НА Издавање 2020 9032З Таблет. *100 Проценти Сосема нов и квалитетен.*Ставка : За Табулаторот Алкател Оуој 2 / TCL Таблет Модел 9048 S 8 Инчен Случај За Таблети , Цврсто Цврсто Оклопно Куќиште Отпорно На Удари За Деца Вграден Држач За Удар Погоден За Алкател Џој 2 2020 Модел 9032 Z / TCL 9048s Таблет*Бренд : SOATUTO*Компатибилност : Табулатор Алкател Оуој 2 8-инчен 2020 Модел 9032 Z Таблет / tcl Таб 8 Инчи 9048s*Што Е Во Кутија : 1 X таблет случај.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи