.

.

New
РЕКА НА СТОКИ 13 Ч Прозорец Панел - Луди Мачка-Животни &засилувач; Природата Витраж-Виси Голем Сончање, Виолетова

РЕКА НА СТОКИ 13 Ч Прозорец Панел - Луди Мачка-Животни &засилувач; Природата Витраж-Виси Голем Сончање, Виолетова

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

БЛЕСКАВ ДИЗАЈН : Осветлете ја секоја просторија во куќата и фатете ја сончевата светлина со нашите прекрасни висечки витражни прозорски панели. Тие имаат прекрасни дизајни со прекрасни бои. ВИСТИНСКО СТАКЛО : Нашите уметнички дела од витраж се рачно изработени од парчиња стакло со бранови и пруги и залемени заедно со традиционалниот метод на бакарна фолија На луис Комфорт тифани, развиен во раните 1900-ти. РАЗНОВРСНА : Панелите На Прозорците не се одлични само за додавање боја на вашиот прозорец, туку додаваат и приватност без тежината на драпериите и ролетните. Панелите може да се прикажат и на ѕид за посовремена галерија. ЗАНАЕТЧИСКИ КВАЛИТЕТ : Вклучува разновидно рачно исечено стакло, вклучително и бранувано и пругасто, за дополнителни детали и димензии. Убавината на витражните панели е нивната трансформација на осветленоста и привлечноста кога се осветлени од природна светлина. РЕКА НА СТОКИ : компанија за извори и развој на производи со седиште во Минесота која произлегува инспирација од нашите светски патувања. Нашата страст е да ви донесеме уникатни производи за осветлување, мебел за дома и акценти за украсување на домот што го осветлуваат вашиот живот. БЛЕСКАВ ДИЗАЈН : Осветлете ја секоја просторија во куќата и фатете ја сончевата светлина со нашите прекрасни висечки витражни прозорски панели. Тие имаат прекрасни дизајни со прекрасни бои. ВИСТИНСКО СТАКЛО : Нашите уметнички дела од витраж се рачно изработени од парчиња стакло со бранови и пруги и залемени заедно со традиционалниот метод на бакарна фолија На луис Комфорт тифани, развиен во раните 1900-ти. РАЗНОВРСНА : Панелите На Прозорците не се одлични само за додавање боја на вашиот прозорец, туку додаваат и приватност без тежината на драпериите и ролетните. Панелите може да се прикажат и на ѕид за посовремена галерија. ЗАНАЕТЧИСКИ КВАЛИТЕТ : Вклучува разновидно рачно исечено стакло, вклучително и бранувано и пругасто, за дополнителни детали и димензии. Убавината на витражните панели е нивната трансформација на осветленоста и привлечноста кога се осветлени од природна светлина. РЕКА НА СТОКИ : компанија за извори и развој на производи со седиште во Минесота која произлегува инспирација од нашите светски патувања. Нашата страст е да ви донесеме уникатни производи за осветлување, мебел за дома и акценти за украсување на домот што го осветлуваат вашиот живот. Современиот архитектонски дизајн, комплетиран со едноставни линии, ја опишува инспирацијата за ова парче Во стилот На Мисијата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи