.

.

New
Кристал Коса Канџа Патка Клип Мода Коса Додатоци Девојки Шнола Шамија Носител На Конска Опашка За Подароци За Денот На Мајката

Кристал Коса Канџа Патка Клип Мода Коса Додатоци Девојки Шнола Шамија Носител На Конска Опашка За Подароци За Денот На Мајката

DEN 54.72

Стока
Во продавницата

Висок Квалитет : овие елегантни клипови за коса се изработени од прилично кристал, вештачки кристал и метална легура, многу издржливи, искра и изгледаат многу извонредно. Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели,исто така совршени Подароци За Денот на Мајките за Мама. Направете ве шармантни и елегантни, Добри За одење на забавен банкет или свадба. Тие исто така можат да ви донесат тивка и пријатна атмосфера, за да имате добро расположение во текот на целиот ден. Пакетот вклучува : 1 парче Патка Клип.По услугата : ако имате какво било прашање, ве молиме известете не и НИЕ ЌЕ ви одговориме ШТО Е можно ПОБРЗО. Висок Квалитет : овие елегантни клипови за коса се изработени од прилично кристал, вештачки кристал и метална легура, многу издржливи, искра и изгледаат многу извонредно. Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели,исто така совршени Подароци За Денот на Мајките за Мама. Направете ве шармантни и елегантни, Добри За одење на забавен банкет или свадба. Тие исто така можат да ви донесат тивка и пријатна атмосфера, за да имате добро расположение во текот на целиот ден. Пакетот вклучува : 1 парче Патка Клип.По услугата : ако имате какво било прашање, ве молиме известете не и НИЕ ЌЕ ви одговориме ШТО Е можно ПОБРЗО. Пол : Женски Материјал : Акрилик,Бисерен Пакет вклучуваат : 1 парче Патка Големина На Клип : Околу 9,5х7см Боја : Црна,сина,бела,црвена,розова,разнобојна,виолетова,портокалова, вино црвен Тип : Патка Клип Шема Тип : Цветни Функција : Декорација Стил : Мода Пол : Девојки/Жени/Дама/Дами Повод : Партија/Свадба/Роденден/Подарок Материјал : Пластика/Crysatl/Број На Модел на кристал : Канџа За Коса.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи