.

.

New
СЕБКК Неонски Подиумот Тркач Килими, Ув Црна Светлина Реакција Не-Лизга Тепих, Сјај Во Темнината Партија Материјали За Роденден, Свадба, Рејви

СЕБКК Неонски Подиумот Тркач Килими, Ув Црна Светлина Реакција Не-Лизга Тепих, Сјај Во Темнината Партија Материјали За Роденден,

DEN 959.84

Стока
Во продавницата

Кога Е Изложен НА УВ Светлина, Килимот Произведува Уникатен И Привлечен Флуоресцентен Ефект Што Ќе Ги Остави Вашите Гости Незаборавни Спомени. ЧИСТЕЊЕ : Нашите Флуоресцентни Килими Се Лесни за Нега и Можат да се Мијат со Вода. Дополнително, Дното на Тепихот Има Дизајн Што не се лизга со Пластични Честички Против лизгање, Обезбедувајќи Одличен Стисок и Дополнителна Безбедност за Вашите Собири. 100% ЗАДОВОЛСТВО : Ние Сме Посветени да Ве Направиме Задоволни. ако Добиете Килим Со Брчки поради Пакување и Транспорт, Едноставно Оставете го да Отстои Некое време или Користете Пегла За Пеглање За Да ја Испеглате Задната Страна. Без разлика дали станува збор за Бар, Ресторан, Ноќен Клуб или Кој било Друг Комерцијален Амбиент, Овој Килим ќе Обезбеди Извонредно Искуство за Вашите Клиенти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи