.

.

New
Адфлико Бохо Исус Приврзок Слоевит Ѓердан Златни Кристални Ѓердани Синџир Накит За Жени И Девојки

Адфлико Бохо Исус Приврзок Слоевит Ѓердан Златни Кристални Ѓердани Синџир Накит За Жени И Девојки

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Бохе исус приврзокот ѓердан е изработен од висококвалитетна легура, нема лесно да се скрши или избледи. Кристален синџир ѓердани е 13.8+15.8+16.7 инчи (35+40+50см) во должина,има продолжен синџир за прилагодување на големината,погоден за повеќето жени и девојки. Ѓердани со синџир за слоеви на злато е идеален за најдобар избор за забави, фестивал, матурска, датум, клуб, бар, концерт, матурски, годишнина или како секојдневно носење итн. Чокер ѓердан изгледа кул што ја истакнува вашата карактеристична личност. Забелешки : Големината може да биде неточност од 2 см/1 инч поради мерка на раката; Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за вашето разбирање. Ако најдете какви било проблеми со квалитетот по добивањето на производот, контактирајте не навреме и ве молиме чувајте ја сосема новата етикета ЗА ВРАЌАЊЕ И ПРОМЕНА. Добредојдовте Во Мојата Продавница за брендот Адфлико Адфлико започна во 1997 година. Ние сме специјализирани за обезбедување на сите видови нежни ѓердани, нараквици, глуждови, синџири за тело и обетки за жени и девојки. Постојат различни стилови за избор, боемски, плажа, матурска, панк, висок квалитет, трендовски стил, модерен и шармантен, може да направи да изгледате поубаво во секоја пригода. Се надевам дека постојат производи што ви се допаѓаат овде. ви благодариме за купувањето. Бохо Исус Слоевит Ѓердан Материјал : Должина На Легура : 13.8+15.8+16.7 Инчи (35+40+50см) Известување 1.Do не удирајте го, бидејќи лесно може да се истроши со судир, ве Молиме чувајте го одделно. 2.Ве молиме, не изложувајте ги ѓерданите на влажен воздух и чувајте ги запечатени колку што е можно повеќе. 3.Ве молиме редовно чистете го ѓерданот и не користете вода, ултразвучно средство за чистење или чистење накит на база на алкохол или кое било друго средство за чистење накит на пазарот. 4.Откако ќе го облечете ѓерданот, избришете го со мека крпа и повторно ставете го во запечатена кеса, 5.Бојата може да биде мала различна од сликата поради фотографијата. 6.Накитот е подложен на корозија поради пот. Ве молиме, не носете ист накит долго време, па затоа е најдобро да подготвите повеќе од еден накит за редовна замена. Контактирајте не Ако имате други прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме што е можно поскоро. Се надевам дека ви се допаѓа мојата продавница.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи