.

.

New
SLSFJLKJ Clamshell Тип Висока Нога Кујна Ѓубре Може Висок Ѓубре Канта Ѓубре Кутија За Складирање Отпад Кофа Бања Тоалет Соба

SLSFJLKJ Clamshell Тип Висока Нога Кујна Ѓубре Може Висок Ѓубре Канта Ѓубре Кутија За Складирање Отпад Кофа Бања Тоалет Соба

DEN 4297.60

Стока
Во продавницата

притискање на копчето, лесно за. Дизајнот на капакот може лесно капакот без допирање на кеси за ѓубре и ѓубре за да го блокира ѓубрето за домаќинство. Со ширина од само 19,6 см, може да се стави во мал неискористен простор за целосно искористување на просторот. Опсег на примена : тоалети, бањи, хотели, ресторани и други места. Зголемување на статив, нема потреба да се наведнуваат, поудобно да се исфрли ѓубрето. притискање на копчето, лесно за .Дизајнот на капакот може лесно капакот без допирање на кеси за ѓубре и ѓубре за да го блокира ѓубрето за домаќинство.Со ширина од само 19,6 см, може да се стави во мал неискористен простор за целосно искористување на просторот.Опсег на примена : тоалети, бањи, хотели, ресторани и други места.Зголемување на статив, нема потреба да се наведнуваат, поудобно да се исфрли ѓубрето.Спецификација : Име : Висока Корпа За Отпадоци Материјал : Ppcapacetace : 15 LSize : 332 * 196 * 485 mmcolor : како што е прикажано вклучено пакување : 1 * Високиот Ѓубре Може да Забележи : 1. Ве молиме дозволете разлика од 1-3см (0,4-1,18") поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.2. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете.Забелешки : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!2. Ве молиме дозволете 1-3 см мерење отстапување поради рачно мерење.

Карактеристики на производот

Name:
Tall Trash Can
Material:
PP
Capacity:
15L
Size:
332 * 196 * 485 mm
Color:
as shown
Packing included:
1 * Tall Trash Can:
Note:
1. Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting.:
2. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. Please understand.:
Notes:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you!:
2. Please allow 1-3 cm measuring deviation due to manual measurement . :
Свеж

Поврзани производи