.

.

New
Момчиња Капчиња Девојки Волна Топла Помпон Плетена Прилагодлива Капа Зимска Капа Капа За Бебиња 3 1 Зимска Капа

Момчиња Капчиња Девојки Волна Топла Помпон Плетена Прилагодлива Капа Зимска Капа Капа За Бебиња 3 1 Зимска Капа

DEN 1377.60

Стока
Во продавницата

[Супер топлина]Изработена од густа висококвалитетна ткаенина, пријателска за кожата, мека, удобна и топла.36 " [Широк. [Прилагодливо Јаже] може да се прилагоди според вашата големина. Луда Капа Зајак Надолу Зимска Капа Средна Капа За Трапер Восочена Памучна Капа Машки Временски Капи Тобоган Со Бил Фланелна Капа со Капа за Уши капа надолу Капа За Капаче Нејасна Зимска Капа Мажи компатибилни Со Капа За Чест Капа За Трапер Мажи Мали Женски Зимски Капи Капа За Мажи Со Ушни Зимски Термални Капи Со Очила Зимска Капа За Жени Со Капа За Трапер Со Загреано Уво Мажи Капи За Ладно Време женска капа Со Уши Мажи Зимска капа Топли Мажи Нејасна Капа Шапка Зимска Капа Со Жени Се Соочуваат Со 1 Машка Капа Со Капа На Бил Уво Покријте Го Целото Лице.поради различни методи за рачно мерење, дозволете мала разлика во големината (1-3 см).Бојата може да биде малку поинаква поради влијанието на светлината и дисплејот.Ширина : 6см/2. Машинско Перење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи