.

.

New
Јас Сум Модел А Не Волшебник, Модел Сачмарка, За Модел 1.5 Мл Застрелан Стакло За Еспресо Алкохол

Јас Сум Модел А Не Волшебник, Модел Сачмарка, За Модел 1.5 Мл Застрелан Стакло За Еспресо Алкохол

DEN 239.20

Стока
Во продавницата

Модел застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како тие се отвори тој подарок и да се најде шут стакло насмеани право назад кон нив; неверојатно, нели?. Подароци за модели : Нивната уникатност како реткост кога станува збор за подароци ги прави многу ценети од нивните примачи; тие се внимателни подароци. Висок Квалитет : има керамика од 1,5 мл што значи дека немаат проблеми во машината за миење садови и во микробранова печка. И отпечатоците не бледнеат. Димензии : 2.4 x 2.4 x 2.0 (h x w x d) инч / 6.2 (циркус.) 1,5 унца застрелан стакло. Боја : Бела надвор со црна внатре. НАЈДОБАР ПОДАРОК за секоја забава, најдобар пријател, тато, мама, сопруг, сопруга, дедо, баба, брат, сестра, шеф, момче или девојка. Прави одличен подарок за Сите прилики Како Божиќ, Денот на Вљубените, Денот На Татковците Или Денот на Мајките, Роденденот или Годишнината. Подарете го Овој Модел застрелан стакло на никого, и сигурно ќе го видите сонцето живо во нивните очи. Тоа му покажува на примачот дека тој/таа се смета за посебен. Тие се убави и како подароци за дипломирање. Запомнете дека мислите дека оваа личност е посебна, не би сакале да им дадете стакло со истрел, стаклото Со шут Од Модел е тоа квалитетно стакло. Ние постојано се залагаме за квалитет. Нашите Шут очила се направени од 1,5 мл, што ги прави пријателски во микробранова печка и во машина за миење садови. Тие, исто така, доаѓаат со 30-дневна гаранција за враќање на парите. Те покривме. Сега можете да престанете да го барате најдобриот подарок за вашиот сопруг или најдобриот подарок за вашето момче бидејќи овие очила за шут се совршени подароци; без фалење. Отпечатоците не бледнеат, така што и вашата љубов и грижа нема. Ние разбираме дека некои од вас ги сакаат овие подароци во различни дизајни, така што постојано ги ажурираме нашите дизајни за да им служиме на вашите избори за дизајн и да ви помогнеме со незаборавен подарок. Не размислувајте за тоа, само направете го тоа!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи