.

.

New
Моноприс Оникс Серија Помошни 3.5 мм ТРС Аудио &засилувач; Микрофон Кабел, 3ft-Црна

Моноприс Оникс Серија Помошни 3.5 мм ТРС Аудио &засилувач; Микрофон Кабел, 3ft-Црна

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Тенок Дизајн : Нашиот дизајн со закосен чекор надолу создава безбедна врска, додека главите на конекторот се доволно тенки за да се приклучат на паметен телефон со инсталирано заштитно куќиште. Издржлив : ние се наведнуваме го тестиравме овој кабел над 5.000 пати без оштетување на кабелот или промена во перформансите. Премиум алуминиумските конектори обезбедуваат дополнителна мерка на издржливост. Позлатени : Позлатените приклучоци обезбедуваат мазни врски без корозија секој пат. Стерео аудио со/ Микрофон : трс (врв-прстен-прстен-ракав) приклучоците обезбедуваат 4 проводници за заземјување/враќање, за пренос на аудио податоци од левиот и десниот канал и за пренос на гласовни податоци од микрофон. Помошни 3.5 мм ТРС Аудио И Микрофон Кабел 3ft. Поврзете го вашиот паметен телефон со слушалките со микрофон користејќи Помошен Аудио И Микрофонски Кабел Од Серијата Оникс 3,5 мм. Приклучокот TRS (врв-прстен-прстен-ракав) обезбедува дополнителен проводник преку приклучокот STEREO TRS, што ви овозможува да носите и стерео аудио и глас преку единствениот кабел. За разлика од многу кабли од 3,5 мм, главите на конекторот се многу тенки, што ви овозможува да приклучите паметен телефон со инсталирано куќиште. Свиткајте тестирано над 5.000 пати за докажана долгорочна издржливост, се одликува со алуминиумски конектори за дополнителна мерка на издржливост. Поврзете го вашиот паметен телефон со слушалките со микрофон користејќи Помошен Аудио И Микрофонски Кабел Од Серијата Оникс 3,5 мм. Приклучокот TRS (врв-прстен-прстен-ракав) обезбедува дополнителен проводник преку приклучокот STEREO TRS, што ви овозможува да носите и стерео аудио и глас преку единствениот кабел. Главите на конекторот се многу тенки, што ви овозможува да приклучите паметен телефон со инсталирано куќиште.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи