.

.

New
Основни Работи За Домаќинство Метал Магнетни Организатор Решетката, Сива

Основни Работи За Домаќинство Метал Магнетни Организатор Решетката, Сива

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Оваа паметно дизајнирана решетка за организатори има елегантна полица, 2 дрвени спојници, 4 куки и жичана корпа со тешки магнети за лесно монтирање. Греј метал магнетни организатор решетката со 1 полица, 2 дрвени спојници, 4 куки, и жица кошница; Поддржува до 13 фунти. Прицврстете се на која било површина од метал или нерѓосувачки челик како алтернатива за складирање заштеда на простор; Прикажете зачини, масла или основни работи за секојдневно готвење и чистење на полицата и искористете ги дрвените штипки за лесен пристап до хартиени крпи, пластична фолија или фолија; куките За Штипки може да се користат за крпи за раце или кеси за намирници, а жичаната корпа е идеална за пошта, списание или весници. Метал и дрво. Решетката е со димензии 12,25 инчи L x 4,5 инчи W x 26,25 инчи H; ниска корпа за складирање мери 3 инчи d x 7,5 инчи W x 8 инчи H. оваа паметно дизајнирана решетка за организатори може да се искористи во безброј средини од кујна и бања за производи за лична нега и чистење, до области за перење и комунални услуги за алати и занаетчиски материјали; Идеален За прицврстување на страната на фрижидер, машина за перење алишта, фен или метал корисен ѕид за складирање На Често користени Предмети што треба да се чуваат на дофат на раката.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи