.

.

New
Уживајте Во Црвениот Суперхерој Позадина За Фотографија Со Тематика За Градски Пејзажи За Момци1 Роденден Украси За Туширање За Бебиња Семејно Собирање Банер Во П?

Уживајте Во Црвениот Суперхерој Позадина За Фотографија Со Тематика За Градски Пејзажи За Момци1 Роденден Украси За Туширање

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Аленџој Бренд : како професионален производител на позадина, работиме со неверојатни дизајнери за да ви донесеме среќа за вашиот незаборавен момент. Големина : 5.9 (W) x 3.6 (H) ft (70.8 x 43.3 во) винил позадина. Екон-Винил Материјал : тоа е живописна боја, нерефлектирачка, лесна, беспрекорна, лесна за носење или складирање. Достапно прилагодување : Испраќање на вашите барања за да ја завршите персонализацијата. Широка употреба : за настани и забави како свадба, новороденче, роденден, туш за бебиња, дипломирање, одмор, фестивал. Исто така, за фотографирање или снимање видеографија. Може да се земат предвид и други употреби како позадина, завеси, чаршафи или таписерија. БРЕНД Allenjoy ПАКЕТ 1 КОМПЈУТЕР 70,8 инчен x 43,3 инчен ПОЗАДИНА МАТЕРИЈАЛ Econ ВИНИЛ КАРАКТЕРИСТИКИ-Економични, лесни-Живописни и привлечни бои-Најсовремена технологија за дигитално печатење-Уникатни обрасци создадени од искусни ДИЗАЈНЕРИ КОРИСТИ-совршена декорација погодна за разни прилики како што се свадби, родендени, празници, крштевки, дипломирање, пензионирање, тушеви за бебиња итн. - Одлично за снимање во затворени простории и на отворено, фотографија, телевизија и видео продукција. ЗАБЕЛЕШКИ - оваа позадина се испраќа преклопена. Може да има мали набори. - Позадина штанд, стеги, и други украси не се вклучени. СОВЕТИ-за да ги отстраните наборите, цврсто превртете ја позадината со цевка и почекајте 1 или 2 дена. - Користете ленти или стеги за да ја закачите позадината. УСЛУГА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ-достапни прилагодени големини-Испратете Ни Порака за да ги кажеме вашите персонализирани барања ЗА ALLENJOY Allenjoy е креативен и страстен бренд. Ние дизајнираме и правиме одлични позадини за забави и фотографија со возбудлив опсег на опции и цени, настојувајќи да додадеме забава и да донесеме одлични спомени на вашиот настан или забава. Се надеваме дека ќе можеме да обезбедиме фантастична позадина за вашите важни животни моменти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи