.

.

New
#2 Сребрена Време Скапоцен Камен Месечината Галактички Универзум Приврзок Ѓердан од 24/7 продавница

2 Сребрена Време Скапоцен Камен Месечината Галактички Универзум Приврзок Ѓердан од 24/7 продавница

DEN 1512.00

Стока
Во продавницата

Материјал : Легура. Шема : Месечина, Кабохон Стакло. Боја : како што е прикажано на сликата. Тежина : Околу 11гр. Должина На Месечината : Околу 3,7 См Кабохон Стакло Дијаметар : Околу 2см Вкупна Должина : 46см. Пакетот Вклучува : 1 х ѓердан.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи