.

.

New
ТОКОЛ [2+2 за iPhone 14 Pro Заштитник На Екранот За Приватност 6.1 - 2 Заштитник За Екран Со Калено Стакло За Приватност На Пакувањето &засилувач; 2 Заштитник На Објективот На ?

ТОКОЛ [2+2 за iPhone 14 Pro Заштитник На Екранот За Приватност 6.1 - 2 Заштитник За Екран Со Калено Стакло За Приватност На

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

●Вклучен Е пакет : Дизајниран За i Phone 14 Pro 6.1 5g-2 пакети заштитник на стаклен екран за приватност и 2 пакувања заштитник на објективот на фотоапаратот со прецизна технологија за ласерско сечење нуди максимално покривање на екранот од работ до раб. ®Висока Приватност И Лесна Инсталација. заштитникот на екранот на i Phone 14 pro за Приватност НА TOCOL е видлив само за лицето директно пред екранот и не влијае на напојувањето на телефонот. Екранот за приватност ги држи сите ваши personal информации подалеку од очите на странци околу вас. Со нашата рамка за инсталација и видео за инсталација преку интернет, можете лесно да го примените екранот за приватност i Phone 14 Pro. ●Надградба На Воен Отпорен На Удари Овој производ е изработен ОД 9 ЧАСОТ ултрастрого воено стакло отпорно на експлозија со зајакнувачки дизајн на рабовите, гарантира дека секој агол на екранот е заштитен. Екранот е преживеан дури и ако падне од висина од 7 стапки. ●Двојна Заштита и HD® ви обезбедуваме заштита на екранот и заштита на објективот на фотоапаратот во исто време - СО tocol 99% HD заштитник на екранот, мазната стаклена површина и чувството На "Вистински Допир" го одржуваат светлиот, шарен квалитет на сликата. Заштитникот на објективот на фотоапаратот е направен од супериорно калено стакло ОД 9 ЧАСОТ што го штити објективот на фотоапаратот од гребнатини и капки со голем удар. ●Деноноќна Услуга За Клиенти : Ако наидете на какви било проблеми, едноставно испратете ни порака, нашиот професионален тим ќе биде повеќе од среќен да ви помогне. 1x S23 Случај Вградена Заштита На Објективот На Камерата, 2x Заштитник На Екранот Од Калено Стакло, Модни Налепници. TOCOL iphone 14 Pro 6.1 Инчен Премиум Приватност Заштитник На Екранот Со Калено Стакло нуди функционалност,чувство и јасност. ДОКАЗ за кршење, калено стакло ОД 9 ЧАСА што го штити вашиот екран од гребнатини, гребнатини, испакнатини и капки. Јасноста со висока дефиниција и чувствителноста на екранот на допир обезбедуваат оптимални перформанси кои брзо реагираат. Специјалната олеофобна обвивка го штити вашиот екран од отпечатоци од прсти и мрсни дамки. Прецизно исечете за да одговара на вашиот екран со исечоци за предната камера, звучникот и копчето за почеток. Високо леплива технологија го одржува заштитникот безбедно на вашиот екран без меурчиња или водени жигови.Ако е скршено, калено стакло се распаѓа на мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбедно од другите производи од стакло.Бесплатна инсталација без проблеми со лесни за следење инструкции го прават лесен за користење. Издржлива конструкција со премиум материјали TOCOL iphone 14 Pro 6.1 инчен Заштитник На Објективот На Камерата , висока дефиниција : не влијае на блицот, HD екранот, преносливост на светлина од 99.99%, одржувајќи го оригиналниот квалитет на вашата слика.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи