.

.

New
Ккеико 3 Пакет Заштитник На Екранот Компатибилен Со OnePlus Nord N10 5G, Калено Стакло Заштитник На Екранот За OnePlus Nord N10 5G, Пријателски Случај, 9h Цврстина, Отпорен На Гребење

Ккеико 3 Пакет Заштитник На Екранот Компатибилен Со OnePlus Nord N10 5G, Калено Стакло Заштитник На Екранот За OnePlus Nord

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Заштитниците на екранот од калено стакло се целосно компатибилни само со One Plus Nord N10 5g. заштитниот филм на екранот е обложен за да биде многу мазен, ефикасно избегнувајте отпечатоци од прсти оставени од пот и маснотии додека лесно се чистат. Ултра тенкото калено стакло може да одржува до 99,99% одговорност и тактилност, обезбедувајќи брзо стартување на апликацијата и непречено искуство со игра и видео игра. Заштитникот на екранот е дизајниран да биде помал од целиот екран за да спречи клокотот и лупењето на рабовите. Овој специфичен дизајн нуди соодветна заштита за целата област на екранот и компатибилност со речиси телефонски случај на пазарите. Топли Совети, ви препорачуваме да го исчистите екранот пред инсталацијата, а потоа трпеливо ставете го калениот филм на екранот и едноставно поминете со прстот надолу по средината за инсталација без меурчиња. Спецификација : Бренд : Kkeikowh што добивате?- 3x калено стакло заштитник на екранот За One Plus Nord N10 5 G - - - 3x Влажни Марамчиња - - - 3x Суви Марамчиња - - - 3x Апсорбер На Прашина - - - 3x Водич Карактеристики На Налепницата : - 1. Совршено Вклопување - - - 2. 9ч Калено Стакло - - - 3. Висока точност на одговор - - - 4. Случај-Пријателски - - - 5. Лесна Инсталацијаза заштитник на екранот : - - - тоа е 100% сосема ново, Прецизно калено стакло со ласерско сечење, извонредно полирано, 2,5 Д заоблени рабови.- Одликувајќи се со максимална заштита од капки со висок удар, гребнатини, гребнатини и испакнатини.-Ултра јасна Висока Дефиниција со транспарентност од 99,9% за да се овозможи оптимално, природно искуство со гледање.- Без прашина, без отпечатоци, супер лесно инсталирање со едно притискање, без меурчиња.Топол Совет : Отстранување прашина и правилно усогласување пред вистинската инсталација,не грижете се за меурчиња, уживајте во вашиот екран како да не беше таму.

Карактеристики на производот

Brand:
KKEIKO
What you get?:
:
3x tempered glass screen protector for OnePlus Nord N10 5G
:
3x Wet Wipes
:
3x Dry Wipes
:
3x Dust Absorber
:
3x Guide Sticker
Key Features:
:
1. Perfect Fit
:
2. 9H Tempered Glass
:
3. High response accuracy
:
4. Case-Friendly
:
5. Easy Installation
About screen protector:
:
It is 100% brand new,Precise laser cut tempered glass, exquisitely polished, 2.5D rounded edges.
:
Featuring maximum protection from high impact drops, scratches, scrapes, and bumps.
:
Ultra-clear High Definition with 99.9% transparency to allow an optimal, natural viewing experience.
:
Dust-free, fingerprint-free, one-push super easily installation, bubble free.
Warm Tip:
Removing dust and aligning it properly before actual installation,no worrying about bubbles,enjoy your screen as if it wasn't there. :
Свеж

Поврзани производи