.

.

New
ЈУАНИРАН Пет Пепел Ѓердан-Врежан Куче Шепа Бесконечност 8-Форма Пепел Шарм Кремирање Накит, Висок Капацитет Урн Приврзок Спомен За Миленичиња Куче/Мачка Спомен Пеп

ЈУАНИРАН Пет Пепел Ѓердан-Врежан Куче Шепа Бесконечност 8-Форма Пепел Шарм Кремирање Накит, Висок Капацитет Урн Приврзок Спомен

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

●ДИЗАЈН" Врежана Шепа За Кучиња Бесконечност " Ѓердан За Кремирање На Урна, Гумена заптивка Со Завртки обезбедува цврста заптивка за да го задржи вашето домашно милениче или човечка урна пепел, "веќе не покрај мене,засекогаш во моето срце" земете ги со себе спомените за вашата најдобра Љубов без разлика каде одите. ●ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ q : Висока полирана сјајна површина,овој производ не е лесен за промена на бојата,Лесен и удобен, но сепак силен. ●СУВЕНИР● : Почитувајте ги врските на семејството и пријателството Со Давање таков симпатичен и значаен ѓердан, Накит За Кремирање За Пепел Урни Ѓердани За Спомен Спомен сребрен ѓердан За Приврзок За Срце накит од Урна, Урна За Кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел, Одличен избор за подарок за специјален За Божиќ итн., и ова е најискрениот подарок. ●Големина и должина На Синџирот : 50см. ●ЗНАЧАЕН ПОДАРОК● : Ќе Биде Одлично ако Сакате Да Испратите Уникатен Подарок На Вашите Пријатели,Љубовници, Родители,Вашата Сакана.Можете Да Додадете Нешто Во Него За Да Го Направите Овој Подарок Полн Со Срце, Како Што Се Животно Мото,Самооткривачка Реченица,Дури И Некои Кинески Зборови, тоа ќе Одговара На Секоја Пригода во Вашиот Секојдневен Живот!. опис на производот рачно изработен Ѓердан Од Урна-Накит за Кремирање, исто така познат погребен накит, спомен накит или накит за сеќавање се користи како извонреден начин за спомен на саканата личност,работи совршено за полнење со секакви работи,како што се најблиските пепел,коса,нокти или други приватни предмети.висококвалитетен накит од ѓердан е дизајниран за радост за животот и безвременска убавина, кои доаѓаат од љубов и сон,Сите наши производи се произведени на високо ниво,Секој детал е високо ценет од концепт до завршување, за да бидете сигурни дека секое парче од ѓерданот за приврзоци е најдоброто.Грижа за Вашиот Накит - бришење со чиста сува мека памучна крпа за да го вратите сјајот. Ставете го во џеб од мека крпа или ткаенина, избегнувајте триење со друг накит. За подобро одржување На Вашиот Накит, ве молиме соблечете го кога пливате, се туширате или друга акција вклучена во вода.ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : 1 парчиња*ѓердани за пепел (Забелешка : треба да се користи директно шрафцигер или рамна алатка за отворање на приврзокот.) Услуга по продажбата-Вашето Задоволство Е Нашата Непрекината Потрага!Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Одговори Во Рок Од 24 Часа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи