.

.

New
Anyray 3-Светилки A1918a H3 12v 35w Халогени Автомобилски Сијалица 35 Вати PK22S Долг Живот 35Watts

Anyray 3-Светилки A1918a H3 12v 35w Халогени Автомобилски Сијалица 35 Вати PK22S Долг Живот 35Watts

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

3-Светилки Халоген H3 12 V 35 W Автомобилска Сијалица PK22 S T3 Anyray A1918 A.12 Волти. 35 вати. Мери Дијаметар од 10мм за должина од 40мм. Совршен за светла за магла, фарови, како и помошно осветлување . Пиаа тела. Автомобилска Сијалица за светла за магла, светилка за магла , брод, браник на плочи, фарови, дувалка за снег , мотоцикл , авиони , чамци , Автомобили, Автомобили и сл.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи