.

.

New
Аи ФМК566 2000-2004 Фокус Двојна Дин Цртичка Комплет

Аи ФМК566 2000-2004 Фокус Двојна Дин Цртичка Комплет

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

2000-2004 Фокус Двојно Дин Цртичка Комплет. Фабрички изглед кога е завршен. Земјата на потекло е Сад. Најдобар материјал за добро вклопување и издржливост. Вклучени инструкции и хардвер. АИ 98-04 ФОРД/МЕРК ДВОЈНО ДИН КОМПЛЕТ.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи