.

.

New
UXZDX Мала Магија Крава Мини Овлажнител Usb Автомобил Негативна Убавина Водомер Тркалезна Механичка Розова

UXZDX Мала Магија Крава Мини Овлажнител Usb Автомобил Негативна Убавина Водомер Тркалезна Механичка Розова

DEN 5049.44

Стока
Во продавницата

Нето тежина : 126 грама. Големина : 63Х63Х161ММ. Материјал : ПП/АБС/силиконски материјал. Функција : филтрација на воздухот, атомизација, навлажнување. Апликација : канцеларија, автомобил, дневна соба и спална соба. Нето тежина : 126 грама.Големина : 63Х63Х161ММ. Материјал : ПП/АБС/силиконски материјал.Функција : филтрација на воздухот, атомизација, навлажнување.Апликација : канцеларија, автомобил, дневна соба и спална соба.Работен напон : 5вработена струја : 400 мапа : 1,5 W-2 WFog : 25-30 ML/HWater резервоар капацитет : 19 OMLTiming : 4 часовивлажнителот е исклучен ноќе за да постигне сон без нарушувања, што е многу корисно за вашето бебе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи