.

.

New
ВЗИНО 2 Пакет Тенџере Капак Организатор Решетката За Вратата На Кабинетот/Ѕид, Без Дупчење Лепило Ѕид/Вратата Монтирани Тенџере И Тава Капак Држач

ВЗИНО 2 Пакет Тенџере Капак Организатор Решетката За Вратата На Кабинетот/Ѕид, Без Дупчење Лепило Ѕид/Вратата Монтирани Тенџере

DEN 1104.00

Стока
Во продавницата

[Моќни Лепливи Налепници] складирањето на капакот е лесно и брзо за инсталирање, не бара никакви алатки. Моќната леплива налепница обезбедува силно лежиште и адхезија за решетката за капакот на садот. Тој е потрајен и поцврст од вшмукувачката чаша и не предизвикува оштетување на ѕидот/вратата. [Заштеда На простор] организаторот на капакот на кабинетот е дизајн за заштеда на простор што ја одржува вашата кујна организирана и чиста. [Цврста Конструкција] рамката за покривање на садот обложена со метален прав е отпорна на ' рѓа и издржлива и нема потреба да се грижите за работниот век. [ДВА Методи За Инсталација] 3 хардверски завртки за секоја решетка обезбедуваат сигурна инсталација, или можете да изберете без оштетување на ѕидот со лепливи налепници за инсталирање. Едноставно инсталирајте го држачот за капак на внатрешниот ормар, шкафот, оставата, чајната кујна или ѕидот внатре. [Големина и Што Добивате] 5,5 x 13,58 x 2,56 инчи, 2 x капак организатор решетката, 4 x лепило налепница, 1 x Хардверски Пакет, и нашата 24/7 услуга. Прилагодлива Висина : висината и положбата се прилагодливи што обезбедува флексибилно складирање. Никогаш Не 'Рѓа Материјал : металната рамка за покривање на садот обложена со прав е отпорна на' рѓа и обезбедува долготраен век на траење. Големина : 5,5 х 13,58 х 2,56 инчи. Совети За Користење!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи