.

.

New
ЛИУДУ Нерѓосувачки Челик Пајак Цедалка За Скимер За Готвење И Пржење, Кујнски Прибор Жица Цедалка За Тестенини Лажица, 5,4 Инчи

ЛИУДУ Нерѓосувачки Челик Пајак Цедалка За Скимер За Готвење И Пржење, Кујнски Прибор Жица Цедалка За Тестенини Лажица, 5,4 Инчи

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Скимер Лажица : цедалка за пајаци од нерѓосувачки челик,цедилки за кујна е изработена од врвен нерѓосувачки челик 18/8 кој е отпорен на топлина и цврст, нема да се деформира дури и по долготрајна употреба, во меѓувреме, материјалот е многу побезбеден и потрајни од пластика или други материјали на пазарот. Цедалка за тестенини : цедалка за кујнски пајак со рачка, целата должина е 15,5 инчи, дијаметар на садот е 5,5 инчи, а длабочината е 1,6 инчи, со пропорционалните слотови можете брзо да извадите голема количина храна за кратко време, што е совршено за помфрит, крофни, варени јајца, жариште, морска храна, пилешка супа или измијте овошје. Цедилка Лажица : скимер лажичка, долгата рачка ве штити од прскање и горење на масло при готвење на високи температури. 4 рамо до рамо изработената приврзаност помеѓу рачката е посилна од нормалната рачка, но полесна од цврстите рачки. Лажичка за пржење : Лажичката За Скимер Од Пајак Од Нерѓосувачки Челик лесно се чисти, само се исплакнува со вода со сапуница или ја фрла во машина за миење садови. Цедалка за скимер дизајнирана со удобни висечки халови, Може Да се закачи На ѕидот По употреба, за да се одржува суво и чисто. Лесен за складирање и лесен за брзо зграпчување. Кујнски Прибор За пајаци : за разлика од многу други прибор што е слаб, се топи или се крши по неколку намени, оваа врвна лажица за сито во кујната е изработена со материјал од висока класа, дизајниран да трае. Тој е здрав за вашиот живот и погоден за сите видови храна и готвење. Кујнската цедалка безбедно ја фаќа храната додека ослободува масло и други остатоци, совршена за приборот за пржење што ви е потребен за пржење на омилениот помфрит, риба, зеленчук, тестенини, месо и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи