.

.

New
Природна Кутија За Фидер За Мали Животни од Бамбус, Висечка Чинија За Храна За Зајаци, Сад За Фидер За Кафез Шиншила, Кутија За Добиточна Храна За Шиншила, Заморче, З?

Природна Кутија За Фидер За Мали Животни од Бамбус, Висечка Чинија За Храна За Зајаци, Сад За Фидер За Кафез Шиншила, Кутија

DEN 287.20

Стока
Во продавницата

Оваа кутија за фидер користи висококвалитетен природен бамбус материјал за да се осигура дека вашето домашно милениче има издржлив, безбеден, долготраен фидер. Оваа кутија за фидер е олеснета и има природна текстура прикажана модерна и убава. Овие чинии за храна се совршени за инсталирање во кафез. Како квадратно корито за храна, тој е доволно компактен за да се инсталира долж внатрешниот ѕид на кафезот. Заштедете повеќе простор за живеење за вашето домашно милениче. Лесен за инсталирање - овој сад за хранење е дизајниран да одговара на повеќето кафези, фидерот е фиксиран со завртки и парчиња бамбус, така што лесно можете да го закачите на жичаниот кафез и слободно да го прилагодите. Не се потребни алатки. Оваа мала кутија за хранење животни може да се користи заедно со нашиот фидер за сено за зајаци што виси, што може ефикасно да го фати сеното што паѓа и да го намали отпадот. Можете да заштедите многу сено од трошење од валкање. Ќе развие добри навики во исхраната за вашиот мал пријател животно. Посветено На Мали Миленичиња - за заморчиња, шиншила, зајаци, стаорци, хрчаци, папагали ,un, зајаче итн. Овој сад за хранење материјал е 100% природен бамбус, кој е целосно безбеден за вашето мало милениче, а исто така може да биде и играчка за џвакање. Овој сад за хранење материјал е 100% природен бамбус, кој е целосно безбеден за вашето мало милениче, а исто така може да биде и играчка за џвакање. Опис на производот : големина На Производот : Должина : 33СМ / 13 инчи, Ширина : 8СМ / 3,13 инчи, Висока : 6,5 СМ / 2,56 инчи. Материјал : Природен Бамбус. Пакет : 1 * Природен Бамбус Мал Животински Фидер Кутија. Предложете за : заморчиња, шиншила, зајаци, стаорци, хрчаци, папагали, b, зајаче итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи