.

.

New
Кучио Сватовник-Боја лак за Нокти &засилувач; фурнир гел-лак-На Точка-За Маникир &засилувач; Педикир, Целосна Покриеност-Долготрајни, Висок Сјај-Суровост, Формалдех?

Кучио Сватовник-Боја лак за Нокти &засилувач; фурнир гел-лак-На Точка-За Маникир &засилувач; Педикир, Целосна Покриеност-Долготрајни,

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Овој Професионален Комплет доаѓа со / соодветен гел за Нокти БЕЗ Формалдехид, Смола Од Формалдехид, Толуен, ДБП, Камфор, Ксилен, Етил Тосиламид, Парабени, Мирис, Триплехенил Фосфат И Глутен. Производителот на Кибрит кучио Е професионален комплет за лак за нокти кој е формулиран Со Технологија За тројна Пигментација за богата покриеност во еден слој и вистинска покриеност во два слоја дава ултра долготраен и висок сјаен лак Со неверојатна носливост Овој комплет доаѓа со Гел За Нокти Од Фурнир Од Кучио И соодветен Лак За Нокти Во Боја На Кучио Гелот За Нокти е 100% Без лак, лер И ув Излечива Понуда До 21 ден абење, со соодветна примена без испарување, Задебелување, Стврднување или пожолтување загарантирано со врвни третмани за врвна носливост и сјај лакот за нокти нуди богата покриеност на бојата И може Да се користи и за маникир И За Педикир Нашата Формулација Е Дизајнирана да работи Специјално со Нашите Третмани За Раствор на Нокти За Борба Против Сите Природни Проблеми со Ноктите што ги Имате и за висок сјај и Издржливи производи Од Кучо За Маникир не само што се без Суровост, туку и без безброј сомнителни состојки кои се уште Се користат На Пазарот, Вклучувајќи, Но Не Ограничувајќи Се На : формалдехид, тосиламид/Формалдехид смола, толуен, глутен, ацетон И олово Меѓу Другите Овој Комплет Е Гордо направен во сад и Повеќето Производи Од Кучио Се Ослободени од Нуспроизводи од Животинско потекло.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи