.

.

New
8 парчиња Надградена Ролна За Божиќна Значка Со Држачи За Картички - Везен Држач За Ролна За Божиќна Значка Што Може Да Се Повлече Со Алигаторски Клип За Медицинска ?

8 парчиња Надградена Ролна За Божиќна Значка Со Држачи За Картички - Везен Држач За Ролна За Божиќна Значка Што Може Да Се Повлече

DEN 95.84

Стока
Во продавницата

?Многу Добрите : ќе добиете 8 Нов стил божиќ чувствува значка макари, многу за да одговара и да се промени во текот на сезоната на одмор. Покрај тоа, вклучивме и 8 дополнителни ракави со картички, за да можете да ги користите заедно за поголема погодност. ?Уникатни Модели На Божиќни Теми : нашите држачи За Божиќни значки се дизајнирани со уникатни божиќни елементи, имено Елен, Чорап, Дедо Мраз, Снешко, Новогодишна Елка, Джинджифилово, Божиќен Венец и Божиќна Топка. Овие деликатни модели ќе додадат повеќе симпатичен стил на вашите тимови и ќе ве направат сјајно присуство во толпата. ?Практичен Дизајн : има клип за алигатор на задниот дел од секој држач За Ролна За Божиќна значка, кој може да се ротира 360°, и лесно можете да ја прилагодите положбата на носење и цврсто да ја поправите во џебот или ременот. Покрај тоа, најлонскиот кабел под него може да се протега по желба, до 24 инчи, што го прави поудобно за употреба без отстранување на ролната. ?Сигурен Материјал : овие држачи за значки што се повлекуваат се изработени од висококвалитетен филц материјал и зашиени со врвна изработка на везови за дезени, и тие се лесни, светло обоени, не се лесни за носење и можат да се користат долго време. ️ ● Исклучителни Подароци : симпатичните макари за значки што се повлекуваат се многу погодни за студенти, лекари, медицински сестри, воспитувачи итн. за носење и употреба, тоа е одличен божиќен подарок, подарок за роденден, подарок за благодарност итн. за нив. Сигурно ќе бидат пријатно изненадени кога ќе добијат таков прекрасен и практичен подарок. Дали сакате да имате забавен начин да го покажете вашиот идентитет? Нашиот најнов држач за значки што може да се повлече сигурно ќе ве изненади! Карактеристики : 1. Ќе добиете 8 божиќни макари за значки и 8 проѕирни ракави со картички, кои се доволни за да ги задоволат вашите потреби за замена, а исто така можете да ги споделите со пријателите или колегите. 2. Задниот дел на секоја празнична макара за значки има слободно прилагодлив клип за алигатор, а најлонскиот кабел под него може да се повлече до 24 инчи, што е погодно за вас да ја користите картичката во различни периоди без да ја отстраните. Спецификација : - Количина : 8 божиќ значка макари + 8 носителите картичка.- Материјал : Филц + Пластика.- Големина : Елен : 2,6 х 2,2"; Чорап, Дедо мраз : 2,4 х 2"; Снешко : 2,6 х 1,6"; Елка, Джинджифилово Човек : 2,4 х 2,4"; Божиќен Венец, Божиќна Топка : 2,4 х 2,8"; Ракав Со Картички : 3,7 х 3,1 инчи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи