.

.

New
ИНКИРУ 304 Нерѓосувачки Челик Лагер Ручек Контејнер

ИНКИРУ 304 Нерѓосувачки Челик Лагер Ручек Контејнер

DEN 384.00

Стока
Во продавницата

1, Материјал : 304 храна одделение нерѓосувачки челик лагер и заштита НА животната средина пп школка материјал се безбедност и здравје. 2, Големина : постојат четири стилови за избор на класична смути бела боја. 3, Предности : добро се лечи, спречување на прелевање, лесен за чистење, вградени садови, изолација на вода и греење во микробранова печка. 4, Користете : идеален е за работа, читање, излегување, забави, излети и други места за ручек. 5, Дизајн : поделбата На Храната не може да се меша вкусот со исхрана појавување. Четири странични брави и вграден запечатен силиконски прстен можат да се тресат и превртуваат без истекување. Производот е едноставна скриена кутија за складирање. Со 304 кутија за ручек од нерѓосувачки челик, ќе се збогувате со ладните оброци. Производителите се посветени да ви донесат модерен и удобен живот, кои не се борат со цената на пазарот само квалитетни производи. Висококвалитетните производи можат да обезбедат дека нема да има никакви проблеми во текот на животот на производот. Совршената услуга за претпродажба и постпродажба може да ве натера да добиете среќно шопинг искуство и поголемо задоволство. Ние поддржуваме мала серија купување на поединци, а исто така ги поздравуваме трговците на големо, трговците и трговците на мало да преговараат за бизнис со нас. Треба да забележите дека гаранциите на производителот можеби не се применливи во сите случаи. Доколку се сомневате, ве молиме контактирајте го производителот директно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи