.

.

New
Соларни Градинарски Светла-Соларна Светлина За Нишање, Нишање од Ветер, Соларни Надворешни Светла,Соларни Светла На Отворено Водоотпорни, Соларни Градинарски Дек?

Соларни Градинарски Светла-Соларна Светлина За Нишање, Нишање од Ветер, Соларни Надворешни Светла,Соларни Светла На Отворено

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Нишање Кога Дува Ветер : соларниот декор градина надворешни светла-активните светла што се нишаат течат на ветрот многу забавно. Со меки и флексибилни гранки, светлата на светулките се нишаат кога дува ветер, неговата танцувачка убавина создава романтична атмосфера и добро расположение, многу убаво. Светли Топли Бели Светла : соларните ѕвездени градинарски светла имаат уникатна светла романтична топла бела боја, усогласена со цвеќиња и огради, што е многу погодно за дом, градина, украси на пејзажи, двор, преден двор, парк, патека, двор, патека и сите прилики. ●Нишање Кога Дува Ветер+Мицисти соларен декор градина надворешни светла-активните светла што се нишаат течат на ветрот многу забавно. Со меки и флексибилни гранки, светлата На Светулките се нишаат кога дува ветер, нејзината танцувачка убавина создава романтична атмосфера и добро расположение, убава. ●Топли Бели Светла●Мицистите соларни ѕвездени нишачки градинарски светла имаат уникатна светла романтична топла бела боја, усогласена со цвеќиња и ограда, што е многу погодно за дом, градина, украси на пејзажи, двор, преден двор, парк, патека, двор, патека и сите прилики. ●Соларна Енергија И Водоотпорен Q Напојува со соларен панел, не е потребно рачно полнење.ИП65 водоотпорен, сончевите светла што се нишаат на отворено работат добро во сончеви, дождливи, па дури и снежни денови. ①Нема Потреба Од Инсталација И Жица Многу лесно да Се use.No потребни се кабли или приклучоци : само засадете ги во земјата и вклучете го прекинувачот, светлата за нишање на сончевата градина ќе ве изненадат навечер. Автоматско полнење во текот на денот, автоматско осветлување ноќе. Тоа е како светулки во дворот, кога ИМАТЕ СКАРА, слатките светла го прават вашето семејство многу релаксирачко и забавно. ●Услуга по продажбата Ако не сте задоволни со перформансите, бојата или квалитетот на производот, ние ќе работиме со вас за да го направиме правилно. Контактирајте не. Ќе ве контактираме што е можно поскоро и ќе се потрудиме да ве направиме задоволни. Запалете ја ноќта како светулки. Ве молиме Внимавајте : овие соларни надворешни светла нема сами да се лулаат освен ако не дува ветер.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи