.

.

New
ДУБА Нордиската Неправилна Корпа За Отпадоци Со Еднобојна Пластична Канта За Ѓубре Корпа За Отпадоци Од Храна Кофа За Цвеќе

ДУБА Нордиската Неправилна Корпа За Отпадоци Со Еднобојна Пластична Канта За Ѓубре Корпа За Отпадоци Од Храна Кофа За Цвеќе

DEN 4134.40

Стока
Во продавницата

Изработен од премиум пп пластика, цврст и издржлив. Совршен за мали простори како мебел, маси, бањи и работни површини. Неправилна корпа за отпадоци, погодна за собирање дневни предмети или ѓубре. Лесно за чистење, тркалезното дно спречува прашина да влезе во аглите. Убава и практична, елегантна и дарежлива, тоа е важно место за канцеларии, домови и кујни. Карактеристики : Изработени од премиум пп пластика, цврсти и издржливи.Совршен за мали простори како мебел, маси, бањи и работни површини.Неправилна корпа за отпадоци, погодна за собирање дневни предмети или garbage.It не е само корпа за отпадоци, туку и цветна кофа.Лесно за чистење, тркалезното дно спречува прашина да влезе во аглите.Убава и практична, елегантна и дарежлива, тоа е важно место за канцеларии, домови и кујни.Спецификација : Материјал : PPSize : апликација. 26x27x16cm/10. 23x10. 62x6. 29noptional Боја : Црна, Длабоко Сина, Розова, Небесно Сина, Бела, Жолта Количина : 1 pc Package вклучува : 1 x Корпа За Отпадоци(други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Забелешка : Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчно малопродажен пакет.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Ве молиме дозволете 1-3см разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.

Карактеристики на производот

Material:
PP
Size:
app. 26x27x16cm/10.23x10.62x6.29in
Optional Color:
Black, Deep Blue, Pink, Sky Blue, White, Yellow
Quantity:
1 pc
Package includes:
1 x Trash Can(other accessories demo in the picture is not included.):
Note:
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package.:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Please allow 1-3cm differences due to manual measurement. Thank you for your understanding. :
Свеж

Поврзани производи